O firmie

Szukasz profesjonalnej firmy BHP?

BEZPIECZNA STREFA Manicka Magdalena

Oferuje doradztwo i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Firma w zakresie działalności prowadzi również szkolenia z zakresu BHP, szkolenia z pomocy przedmedycznej oraz tematyki ppoż.

Celem firmy jest przygotowanie zakładów pracy do tworzenia bezpiecznych warunków pracy oraz spełniania wymogów prawnych wymaganych przez instytucje kontrolujące warunki pracy, w tym zapewnienie kompletu niezbędnej dokumentacji.
Pogłębiające się problemy związane z degradacją środowiska naturalnego związane są z coraz większymi obowiązkami przedsiębiorstw w zakresie spełniania wymogów prawnych. Obejmuję one m.in. konieczność uzyskania różnego rodzaju decyzji środowiskowych oraz przedstawiania sprawozdań rocznych. Bezpieczna Strefa działa również w tym obszarze i pomaga krok po kroku wypełniać te obowiązki.

BEZPIECZNA STREFA

współpracuje z innymi specjalistami, akredytowanymi laboratoriami, urzędami.

Pozostałe usługi to:

Z

Przygotowanie do kontroli, audytów, konkursów w przedmiotowych usługach!

Z

Pomoc w realizację wniosków i zaleceń pokontrolnych Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej czy Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska

Manicka Magdalena

Założycielka i właścicielka jest Głównym Specjalistą ds. BHP oraz Specjalistą ds. środowiska.
Wielkopolanka. Swoją dorosłą drogę życiową związała z miastem Poznań. Od 12 lat realizuje się w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Audytu Środowiskowego z wynikiem bardzo dobrym. A podwaliny wykształcenia dały jej studia wyższe na poznańskiej Akademii Medycznej.
Prywatnie przywiązuje dużą wagę do zdrowego odżywiania, życia w przyjaznym środowisku naturalnym oraz aktywności fizycznej – sama jest półmaratończykiem.

STAWIAM NA PROFESJONALIZM I RZETELNOŚĆ

DOŁĄCZ DO KLIENTÓW BEZPIECZNEJ STREFY

MANICKA MAGDALENA

Kontakt

Bezpieczna Strefa

Manicka Magdalena

Adres

Ul. Leśna 10D
62-001, Zielątkowo

Telefon